Antalya cam balkon fiyatları

Antalya cam balkon fiyatları

Antalya da cam balkon sistemleri ile ilgili fiyat bilgisi vermek gerekirse m2 olarak fiyatlandırma yapılan bu sistemde firmaların kullandıkları ürün ve kar marjlarıyla alakalı olarak değişmektedir. Ortalama fiyatlar m2 birim olarak 140 TL. 180 TL arasındadır. Cam kalınlığı, cam rengi ve kullanılan malzeme fiyata etki etmektedir.

Renkli camlar (FÜME-BRONZ-YEŞİL-MAVİ) ŞEFFAF cama göre daha pahalıdır. Ucuz olan ürün kalite düşüktür, izlenimi yanlıştır, veya pahalı olan ürün kalitelidir düşüncesi de aynı şekilde yanlış bir izlenimdir. Standart bir ürünü uygun fiyata sunmak firmanın tasarrufundadır. Bu sebeple fiyat konusundan ziyade ürünün kalitesi ve firmanın uygulama konusundaki tecrübesi, referansları önemlidir.

Antalya cam balkon fiyatları

Yapılacak olan uygulamanın nerede yapılacağı hususunda da fiyata etki etmektedir. Antalya merkezde veya ilçelerde örneğin Alanya, Kemer, Manavgat, Kumluca, Serik, Side gibi ilçelerde yapılacak ölçü ve montaj işlerinde doğal olarak mesafenin uzak oluşu fiyatı biraz artıracaktır. Bu anlamda Antalya dışına daha sık giden firmaları tercih etmek gerekmektedir.

İleride olabilecek  sorunlara daha çabuk dönüş yapabilen firmalar tercih edilmelidir, buda firmanın ilçelere ne kadar sıklıkla montaj hizmeti verdiği ile alakalıdır. Firmamız WİNLİFE Antalya cam balkon sistemleri Antalya merkez ve tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Antalya merkez ilçeler dışında yapılacak uygulamalar için mesafe zaman faktörü göz önünde bulundurularak m2 fiyatı olarak cüzi bir fark almak durumundayız. Fiyat ve bilgi talep ederken mesafe  faktörünü belirtmeniz ve ne kadar fark talep edildiğini öğrenmeniz gerekmektedir.

Antalya cam balkon fiyatları
Antalya cam balkon fiyatları

 

 

Özetlemek gerekirse Cam balkon sistemleri yaptırmayı düşünen müşterilerin, fiyat araştırması yaparken ucuz veya pahalı kriteri yerine, firmanın yapısı, kullanacağı ürün kalitesi, yaptırmak istediği cam rengi, uygulamanın nerede yapılacağı, firmanın referansları, hususlarını iyi değerlendirmesi gerekmektedir.

Cam Balkon ürünü, evlerimizde bir kere yaptırılacak olan ve maliyeti yüksek ürünlerdir. Bu yüzden doğru tercih yapmak konusunda dikkatli olmakta fayda vardır. Ürünü teslim alırken rahat çalışır durumda olmasını kontrol etmek tüm aksesuar gruplarının kullanıldığını eksik malzeme olup olmadığını araştırmak ve iş teslimi firmalardan garanti belgesi talep etmek gerekmektedir.

Son dönemlerde yaygınlaşan,  cam balkon sistemleri;  Pvc, panjur, cam sektöründe çalışan birçok firma tarafından geçerli ve cazip bir hal almaktadır. Ancak cam balkon ürünü bu diğer ürünlerden çok farklı bir yapıdadır. Farklı bir ustalık gerektiren, açılıp kapanabilen yapısından ötürü ayar ve ehil kişilerce montaj yapılması gereken sistemlerdir. Firmaların Cam Balkon sektöründe ne kadar zamandır faaliyet gösterdikleri, başka hangi branşlarda hizmet verdikleri, cam balkon ürününü nerelerde ve kaç adet uygulama yaptıkları konusu bu anlamda çok önemli bir durumdur.