Antalya sineklik fiyatları

Antalya sineklik fiyatları

Antalya sineklik fiyatları
Antalya sineklik fiyatları

Antalya sineklik fiyatları, sineklik modeline göre değişmektedir. Ürünler ve teknoloji ihtiyaçlar doğrultusunda farklı ve daha modern ürünler piyasada satılmaya ve kullanılmaya başlamıştır.

Eskiden kullanılan menteşeli model açılır kapanır plastik menteşeli ve plastik aksesuarları ile halen kullanılmaktadır. Yanmaz fiber tül kullanılan menteşeli sineklik modeli, diğer modellere göre daha ekonomik fiyatı ile tercih edilmektedir. Ancak her kapı ve pencerede uygulama imkanı yoktur. Mono blok panjur ve otomatik panjur veya eski tip açılır kapanır panjur olan yerlerde kullanımı zordur, bazen montaj yapılabilecek yer bulunmamaktadır.

Menteşeli sineklik modelinde plastik kilit ile kilitleme sağlanır kapı mantığı ile açılıp kapanabilen sistem, yine plastik tutma sapı ile kontrol edilebilmektedir. alüminyum çerçeveden oluşan menteşeli sineklikler plastik gönye ile çerçeve haline gelmektedir. çok sağlam yapısı olmamakla birlikte dikkatli kullanmak şartı ile uzun yıllar çalışır.

Bir başka model olan pileli plise sineklikler, yeni ve modern yapısı ile daha pahalı bir modeldir, ancak her kapı ve pencereye uygulanabilir ayrıca ebat olarak çok büyük ölçülerde uygulanabilir olaması alternatifsiz olamasını sağlar.

Plise- pileli sineklik modeli menteşeli sineklik modelinden fiyat olarak 2 kat kadar pahalıdır. Bu modelde de alüminyum çerçeve kullanılmaktadır ancak bu profil yapısı ve kalınlığı menteşeli modelden daha sağlam ve kalındır. Adında da anlaşılacağı üzere yanmaz ve fiber ithal tülden yapılan bu ürünün tülü pile şeklinde katlanarak alüminyum kasanın içine girerek açılır ve kapanır. Tülün kapanıp açılma yönü, yukarı aşağı veya sağa sola şeklinde olabilir. Kapılarda sağa sola hareket hali daha kullanışlı ve rahat çalışmasını sağlamaktadır.

Kilitlemeye gerek kalmadan rahat kullanımı olan pileli plise sineklikler de pencereler için yukarı aşağı veya sağa sola kullanım tamamen müşterinin tercihine bağlıdır. 2 şekilde de rahat çalışmaktadır.

Antalya sineklik fiyatları, tüm bu detaylar dahilinde hesaplanmaktadır. Firmamız Antalya cam balkon ve sineklik sistemleri üretimi montajı ve firmalar için demonte ürün satışı yapmaktadır. Daha detaylı fiyat ve ürün bilgisi almak için bize ulaşabilir (0242 324 03 26) veya İnternet sayfalarımızdan sineklik bölümünü tıklayarak inceleyebilirsiniz.