Antalya sineklik

Antalya sineklik

Antalya da her model ve şekilde sineklik sistemleri üretimi yapmaktayız. Uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile Pileli sineklik, Plise Sineklik, Stor sineklik, Sürme tip sineklik imalatı ve montajını Antalya da her bölgeye hizmet vermekteyiz.

Antalya sineklik
Antalya sineklik

Antalya sineklik

Antalya bölgesi için vazgeçilmez bir ihtiyaç olan sineklikler, Kaliteli malzeme ve uzun ömürlü kullanım sağlama konusunda firmamızın garantisi ile uygulanmaktadır.

Antalya sineklik hizmetlerimiz için gerekli bilgi ve fiyat konularında bilgi almak için tel : 0242 324 03 26 arayabilirsiniz. Perakende ve demonte ürün satışımız vardır. Sineklikler de kullanılan çerçeve malzemesi alüminyumdan yapılmaktadır. Alüminyum çerçeveler standart renk olarak beyazdır. Ancak talep edilmesi durumunda farklı renklerde boyanabilir. Mecut doğramaya uygun renkler, hatta ahşap desen renkler uygulanarak yapıya uygun ve dekoratif sineklikler yaratmak mümkündür.

Sineklik sistemlerinde kullanmakta olduğumuz tül özel ve ithal malzemeden yapılan yanmaz ve uzun ömürlü tül kullanılmaktadır. Pileli plise olarak adlandırılan katlanır sistem sineklikler de de kullanılan tül özel olarak imalat edilmiştir. Katlanma sırasında sorun oluşmaması için bu tülün kaliteli olması gerekmektedir, aksi durumda zamanla kullanımda problemler ile karşılaşılmaktadır. Firmamız WİNLİFE Antalya sineklik sistemleri bu konuda malzeme ve aksesuar anlamında en kaliteli ve dayanıklı aksesuar kullanımı konusunda çok dikkatlidir.

Zamanla oluşabilecek kulanım hatalarından da kaynaklanabilecek bozulma ve parça değişimi konusunda firmamız her zaman siz müşterilerimize destek vermektedir.

Firmamız sineklik konusunda yeni çıkan ve kullanımı çok kolay olan Pileli- Plise sineklik modelini siz müşterilerimize tavsiye etmektedir. Her yapıya uygulanabilen, kolay kullanılan ve büyük ebatlarda sorunsuz çalışan bu model, eski tip panjur veya mono blok panjur olan yerlerde alternatifsiz bir modeldir. Pratik yapısı ve dayanıklı malzeme ile imalat yapılan Pileli -Plise sineklikler uzun zaman evlerimizde ve iş yerlerinde sorunsuz bir şekilde çalışacağı için tercih edilmelidir.

Sineklik uygulaması talep eden müşterilerimiz için, Ölçü alma ve  hangi tip sineklik modelinin kullanılması gerektiği konusunda hizmet vermekteyiz. Ayrıca internet sitemizden uygulama yapmakta olduğumuz Antalya sineklik modelleri ve fiyatları konusunda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. tel numaramız 0242 324 03 26( bilgi ve sipariş)

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir