Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda, zaman içerisinde müşterilerimizin en çok merak ettiği konular hakkında kısa bir liste hazırladık.  Cam balkon sistemleri yaptırmadan önce merak edilen ve en çok  sorulan sorular ve firmamızın çözüm önerilerinden oluşan listemizin sorularınıza cevap vermesini temenni ederiz.
*Yuvarlak bir balkonum var. Buraya balkon camlama yaptırmak istiyorum. Sistem uygulanabilir mi?
WİNLİFE Cam Balkon Sistemleri “açı bağımsız” sistemler olduğu için her türlü geometriye sahip balkonlara uygulanabilir.

 
*Balkona camlama sistemi yaptıktan sonra camları temizlemek zor mudur?
– Sistem tüm camların açılıp toplanabilmeye imkan verdiği için, camlar açılıp tek tek kolaylıkla temizlenebilir.

 
*Sistem yağmur, su, sızdırır mı?
Balkon camlama sistemleri tam olarak su sızdırmazlığı sağlamazlar. WİNLİFE Cam Balkon Sistemleri sistemlerinde ise kendinden gölgeli profil dizaynı sayesinde sağlıklı yağmur suyu tahliyesi yapılarak suyun profilden içeri girmesi minimuma indirilmektedir

 
*Mutfağımı büyütmek için ara duvarı yıkıp, balkona camlama yaptırmak istiyorum. Böyle bir durumda ısı yalıtımı balkon camlama ile sağlanabilir mi?
Balkon camlama sistemlerinde kullanılan camlar “ısı cam” olmadığı için böyle bir durumda soğuk havalarda problemle karşılaşılabilir.

 
*Sistemin hareketli mekanizmaları paslanırsa ne yapacağım?
Balkon camlama için paslanmazlık çok önemli bir konudur. Piyasada kullanılan sistemlerdeki rulmanlar, dış iklim şartları için değil “yağ” içinde çalışmak için tasarlanmışlardır. Dolayısıyla bu sistemler bir süre sonra paslanıp işlevsiz hale gelmektedirler. WİNLİFE Cam Balkon Sistemleri sistemlerinde ise rulmanlar “paslanmaz çelik” tir. Ayrıca sistemin tümünde kullanılan parçalar ( vidalar, taşıma parçaları v.b.) dış iklim şartlarına dayanıklıdır.

 
*Camlar rüzgarda kırılır mı?
WİNLİFE Cam Balkon Sistemleri sistemlerinde kullanılan tüm camlar “temperli cam”dır. Temperli camlar, yüzeysel darbelere ve rüzgara karşı dayanıklıdır.

 
*Cafe işletmecisiyim. Mekanımı yazın açarak bahçesi ile birleştirmek istiyorum. Ancak iki bölüm arasında herhangi bir eşik olsun istemiyorum. Ne yapmalıyım?
WİNLİFE Cam Balkon Sistemleri sistemleri arasında cephe kapama için kullanılan SÜRME sistemleri herhangi bir eşik profili olmadan uygulanmaktadır. Dolayısıyla iki farklı bölümü istenildiği gibi birleştirme imkan tanımaktadır.

 
*Balkon camlama sistemi imara aykırı mıdır?
Bu sistemlerin uygulanması yerel yönetimlerin tasarrufundadır.

 

 Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular