Katlanır Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon MODELLERİ 

 

 

GOLD SERİ (Yeni Ürün )

Bu Sistem çift Rumanlı, Alttan ve üstten taşıma olarak tasarlanmıştır. Gövde tamamen paslanmaz ve alüminyum dökümdür. Kasa ray profilli çift taşımalı, tahliye kanallı bölmesi ile, su tahliyesi sağlanmaktadır. Plastik aksesuarlar özel tasarım ve dayanıklı polyemide malzemeden üretilmiştir. Rahat çalışır ve güvenlidir. Rulmanlar kaliteli plastik ile kaplanmış olduğundan dolayı cam kanatların sessiz ve kolay çalışması en önemli özelliklerinden biridir. Katlanır Cam Balkon sistemlerinde yeni ve en iyi sistem olma durumundaki GOLD sistem Türkiye ve Dünya pazarında şimdiden en çok talep gören ürün olma durumundadır. Sistemde tüm detaylar ve başka sistemlerde önceden karşılaşılan sorunlar tamamen ortadan kaldırılmıştır.

Cam Baza Profili Kıl Fırça Fitilli ve damlalık kanal vardır. Kademeli baza kapakları ile yalıtım % 85 oranında Kasa Ray Profilde 2.5 mm. et kalınlığı, paslanmaz aksesuar ve aparatlar bulunmaktadır. Gold seri Cam Balkon fiyatları ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak için İletişim no ile bize ulaşabilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon
Katlanır Cam Balkon
Katlanır Cam Balkon
Katlanır Cam Balkon
Katlanır Cam Balkon
Katlanır Cam Balkon

 

 

 

 

 

 

 

cam-balkon-kapama Tekerler de çift rulman kullanılır, paslanmaz ve ana gövde alüminyum dökümdür. Kanat düşme kiliteme mekanızması için kırılma olmamaktadır. 2 YIL Garanti ve servis imkanı. God Seri cam balkon yeni yapısı ve geliştirilmiş aksesuar kalitesi ile WİNLİFE Cam Balkon Sistemlerinin ürettiği Patentli bir üründür.

winlife cam balkon topllanmaGold Serisi Katlanır Cam Balkon sistemimizde; Taşıma mekanizması, çift kanal sayesinde kolay kullanım, rahat hareket ve uzun ömürlü teker mekanizması…Çocuklar için kilitleme emniyet mekanizması. Cam arası şeffaf çift taraflı fitiller, Katlanır boynuz mekanizması ve plastik çıkış yolu aksesurları.

 

 

 GOLD SERİ TEKNİK BİLGİLER:

KASA RAY PROFİLİ : 60 mm. X 30 mm.
CAM BAZA PROFİLİ : 40 mm. X 30 mm.
ET KALINLIĞI : 2,5 mm.
CAM KALINLIĞI : 8 mm. – 10 mm.
CAM ÖZELLİĞİ : Temperli Trakya Şişecam Ürünü
YÜKSEKLİĞİ : max, 320 cm.
KANAT GENİŞLİĞİ : 30 CM. – 85 CM.