Sineklik Sistemleri

Antalya Sineklik sistemleri, modellerine ve fiyatlarına göre ayrılmaktadır. Bir Turizm şehri olan Antalya ilimizde su kaynaklarının ve yeşil alanların çok olması sebebi ile sivrisinek, karasinek ve haşere çok fazla bulunmaktadır. Günümüzde İlaç ve kimyasal ürün kullanmaktan çekinen müşterilerimiz için en doğru sinekten korunma yöntemi sineklik yaptırmaktır. Firmamız Sineklik sistemleri konusunda üretim yapmakta olup her model ve yapıda sineklik üretim ve montajını yapmaktadır. Antalya ili içerisinde her bölgeye ( Muratpaşa-Konyaaltı-Kepez) ve ilçeye hizmet vermekteyiz.

Aşağıda sineklik sistemlerinin modellerini ve fiyatlarını görebilirsiniz.

 

Menteşeli sineklik; (pencere 35 tl. Kapı 100 tl.)

MENTEŞELİ SİNEKLİK İLİ İLGİLİ RESİMLER

menteşei sinekik a36c76fbcb images (14) 41

 

 

 

 

 

En pratik ve ekonomik olan sineklik çeşididir. Açılır kapanır olması, sökülebilir olması, tutma sapı, ithal tül kullanımı ve ekonomik oluşu en çok tercih edilen tip olmasına sebeptir. Çerçeve alüminyumdan yapılmaktadır, bu sebeple paslanma riski yoktur. Gerekirse farklı renklerde boyanabilir. Kapı ve pencereler için kullanılabilir. çift kapı olan yerlerde uygulanması mümkün değildir, sebebi açılır kapanır olmasıdır. Kapılarda ayrıca sabit bir kasa kullanılması gerekebilir. Kullanımı kolay, tamiratı yapılabilir ve parçaları değiştirilebilir olması nedeni ile uzun yıllar kullanılabilir. Monte işleminde her zaman açılan kapı ve pencerenin tersine takılır, içeri açılan pencere ve kapılarda dışarı monte edilir.

 

Pileli Plise Sineklik; (Pencere 90 tl. Kapı 180 tl.)

PİLELİ – PLİSE SİNEKLİK İLE İLGİLİ RESİMLER;

pileli_sineklik_1

hplise3 01sineklik1

 

 

 

 

 

Günümüzde en çok tercih edilen model olan Pileli sineklik, uzun yıllar kullanılabilmesi yer kaplamaması pratik kullanımı ile Yeni bir modeldir, kullanımı çok pratik olan Pileli sineklikte, çerçeve yine alüminyumdan yapılır, ve farklı renklerde talep olursa boyanabilir. Pileli sineklik modelinde çerçeve sabittir. içindeki tül akordiyon şeklinde sağa veya sola, aşağıya veya yukarıya katlanarak çalışır. Çift kapı olan yerlerde sürme doğramalarda ve dışta panjur olup açılır kapanır takılamayan yerlerde tercih edilir. Fiyat olarak menteşeli sineklik ten daha pahalı olan pileli sineklik modeli, modern görüntüsü ve yer kaplamayan yapısı ve pratik kullanımı ile tercih edilmektedir.

 

Sürme Sineklik;

SÜRME SİNEKLİK İLE İLGİLİ RESİMLER

image4

images (2)

Bu model çok geniş sürme kapılarda çift kasa kullanılarak uygulanmaktadır. kapatığı alan kadar bir alan daha yer kaplayan sürme sineklik duşakabin mantığı ile ray üzerinde sürülerek çalışmaktadır. Pileli modelin ortaya çıkması ile pek kullanılmayan bu model pahalı oluşu nedeni ile daha az tercih edilen bir modeldir.